همه ما دوست داریم در کم ترین زمان به خوبی انگلیسی صحبت کنیم. این ممکنه؟ بله ممکنه، اگر بدونیم دقیقا چه هدفی داریم.

اگر بخواید فقط در حد رفع نیاز (برای سفر کوتاه) انگلیسی صحبت کنید، می تونید در بازده زمانی یک تا دو بُرج خودتون رو آماده کنید.

اگر بخواید از زبان انگلیسی جدی تر استفاده کنید و در سطح پیشرفته (C2) باشید، باید کمی صبور باشید و چیزی بین شش بُرج تا یک سال روزانه تمرین کنید.

شما می تونید با امکانات بی نظیر اینترنت، خیلی از منابع لازم برای یادگیری زبان انگلیسی رو رایگان دریافت کنید و این خیلی عالیه. اما برای ارتقای مهارت مکالمه خودتون نیاز به همراهی و مشاوره یک آدم با تجربه دارید.

من فارغ التحصیل ادبیات انگلیسی از دانشگاه خوارزمی تهران هستم و نزدیک به یک دهه تجربه آموزش این زبان زیبا رو دارم.

شما می تونید با شماره 9201367620 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کنید.

با هزینه کردن حداکثر دویست هزار تومان در بُرج برای مکالمه حضوری و یا حداکثر چهل هزار تومان برای مکالمه مجازی، می تونید در کم تر از یک سال به خوبی انگلیسی صحبت کنید و از مهارتی که دارید لذت ببرید.

برای مطمئن شدن از کیفیت خدمات Confab می تونید با شماره 9201367620 تماس بگیرید و درخواست نیم ساعت مکالمه مجازی رایگان بدید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اشراف / ESHRAF برترمارکت ورزش سرا وبلاگی برای ورزش و فوتبال ایران دولت‌خانه | مسعود پایمرد Tiffany Rebecca شرکت خدمات منزل خدمات قالیشویی تاپ ویزا